Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Kultury w Bogorii

AKTUALNOŚCI, strona 3:

Pozdrowienia dla Bogorii od Jurka Owsiaka z Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Utworzono dnia 06.01.2021

Dostaliśmy specjalne pozdrowienia dla Bogorii od Jurka Owsiaka z Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Bogoria również pozdrawia całą Fundację oraz wszystkich grających w 29 Finale WOŚP.

>>> Kliknij miniaturkę ponieżej aby zobaczyć film <<<

Życzenia od Jurka Owsiaka dla Bogorii

czytaj dalej... na temat: Pozdrowienia dla Bogorii od Jurka Owsiaka z Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wesołych Świąt

Utworzono dnia 22.12.2020

Gminny Ośrodek Kultury w Bogorii składa najserdeczniejsze życzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Bogorii składa najserdeczniejsze życzenia

czytaj dalej... na temat: Wesołych Świąt

Wyniki międzyszkolnego konkursu plastycznego online na: "Kartkę patriotyczną z życzeniami dla Polski z okazji Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada”

Utworzono dnia 10.11.2020

WYNIKI

MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO online na:

"Kartkę patriotyczną z życzeniami dla Polski z okazji Narodowego Święta Niepodległości 11  listopada”

 

W kategorii klasy I - V

I miejsce   – Katarzyna Pruś z kl. I a z ZPO w Bogorii

II miejsce  –  Wiktoria Szymańska z kl. I a z ZPO w Bogorii

III miejsce – Oskar Adamczyk z kl. I -z PSP w Niedźwiedziu

III miejsce - Aleksandra Gul z kl. I a z ZPO w Bogorii

III miejsce – Amelia Kowalska z kl. I a z ZPO w Bogorii

Wyróżnienie - Maja Wołowska z kl. II z ZPO w Szczeglicach

Wyróżnienie - dla klasy I a z ZPO w Bogorii

 

W kategorii klasy VI – VIII

I miejsce   – Natalia Gawłowska kl. VII –  z PSP w Niedźwiedziu

 

Wyniki konkursu plastycznego - GOK Bogoria - 10.11.2020 r.

czytaj dalej... na temat: Wyniki międzyszkolnego konkursu plastycznego online na: "Kartkę patriotyczną z życzeniami dla Polski z okazji Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada”

Protokół z przesłuchań uczestników XV Regionalnego Konkursu Piosenki Religijnej im. Św. Jana Pawła „w formule online”

Utworzono dnia 06.11.2020

Kategoria I - przedszkola

I miejsce – Julia Wójcik, Staszów

I miejsce - Grupa "Smerfy" Przedszkole nr 3 im. Papieża Jana Pawła II w Staszowie

II miejsce - Grupa "Motylki", Oleśnica, Przedszkole Gminne im. św. Jana Pawła II w Oleśnicy

III miejsce - Wiewiórki, Przedszkole w Bogorii

Wyróżnienie:

Emilia Opozda z Brzezin, kategoria I , w piosence ,,Znowu Cię spotykam" (Arka Noego), reprezentująca Publiczne Przedszkole w Szydłowie

Jaś Lasek

Kategoria II – klasy I - IV

I miejsce - Sara i Nikodem Kuklewscy, Zespół Szkolno-Przedszkolny im. 100-lecia Odzyskania Niepodległości w Strzegomiu

II miejsce - Lena Matusik, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła ll w Szwagrowie

II miejsce - Ewelina Klusek, Publiczna Szkoła Podstawowa w Gierczycach.

III miejsce - Maja Gajos, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Heleny i Józefa Świątyńskich w Ossali

III miejsce - Roksana Gajos, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Heleny i Józefa Świątyńskich w Ossali

Wyróżnienie:

Marlena Biernat, PSP Niedźwiedź

Kategoria III – klasy V-VI

I miejsce – zespół EFEKt z Raniżowa ,"Kolorowy Świat Muzyki" Izabella Potocka

II miejsce – Ewelina Matejko, Publiczna Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Tłuśćcu

III miejsce – Maja Bańcer, Publiczna Szkoła Podstawowa w Gierczycach

III miejsce - Bartosz Orłowski, Gminy Ośrodek Kultury w Bogorii

Wyróżnienie:

Diana Achtenberg, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ofiar Katynia w Gierczycach

Julia Achtenberg, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ofiar Katynia w Gierczycach

Kategoria IV – klasy VII - VIII

I miejsce - Maja Janowska Gminne Centrum Kultury, Sportu i Informacji Turystycznej w Rytwiany Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rytwianach

II miejsce - Aleksandra Juchniewicz, Prywatna Szkoła Muzyki w Szczecinie

II miejsce - Małgorzata Gawrońska, Gminny Ośrodek Kultury w Bogorii

III miejsce - Oliwia Jalowska, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lipniku

Kategoria V – Szkoły ponadpodstawowe

I miejsce - Paulina Wróbel, Liceum Ogólnokształcące nr 2 im. ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

II miejsce - Wiktoria Sobczyk, Uwieliny, zgłoszenie indywidualne

III miejsce - Olga Goleń, Licem Ogólnokształcące w Bogorii

III miejsce - Wiktoria Gawron, Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach

-----------------------------------------------

Skład komisji:

Ks. mgr Tadeusz Janda

mgr Kamil Kaptur

Mateusz Rycombel

czytaj dalej... na temat: Protokół z przesłuchań uczestników XV Regionalnego Konkursu Piosenki Religijnej im. Św. Jana Pawła „w formule online”

Zegar

Kalendarz

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Październik 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 5

W poprzednim tygodniu: 50

W tym miesiącu: 177

W poprzednim miesiącu: 320

Wszystkich: 3472